‘Aileden Ayrılma’ Jennifer Garner Netflix Filmi: Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey

jennifer garner netflix aile lisansı

Jennifer Garner, “The Adam Project”in New York galasına katıldı – Resim: Michael Loccisano/WireImage/Getty Images.

Jennifer Garner, bir sonraki büyük Netflix projesi için şu şekilde hazırlanıyor: aile izniSonunda 2022’nin sonlarında prodüksiyona girecek yeni bir aile komedi filmi.

ilk duyuruldu Şubat 2021’de (yayınlanmadan hemen önce evet gün Jennifer Garner, Gray Matter Productions, About it Productions ve Linden Entertainment tarafından hazırlanan yeni bir aile filminde başrol oynayacak.

Bu, Garner’ın Netflix’teki ses rolünden sonra dördüncü büyük unvanını işaretleyecek. alev alev, evet gün, ve 2022 Adam Projesiburada Ryan Reynolds ve Mark Ruffalo ile birlikte rol aldı.

jennifer adam projesi garner

Jennifer Garner, Ryan Reynolds ile The Adam Project’te – Resim: Netflix

zafer film uyarlamasında yazar olarak görev yapmaktadır. Strouse en çok Pixar’da çalışmasıyla tanınır. Dory’yi BulmakABC ekim Yol, ve Disney Tink.

Bu, yazarın 2019’dan sonraki ikinci büyük Netflix filmi. Bırak kar yağsın Isabela Merced ve Shameik Moore’un başrollerini paylaştığı.

Justine Baddeley Arteta’nın fotoğrafı. Y Kim Davis Wagner uzun metrajlı filmde oyuncu yönetmeni olarak görev yapıyor. Lawrence gri, ben everard, nicole kralY Jason Brian Rosenthal yapımcılar olarak hareket eder.

jane çiçekleri Cast direktörü olarak çalışıyor.


Nedir aile izni üzerinde?

Netflix’in ilk duyurusuna göre şunları bekleyebilirsiniz:

“Brenner’lar, tam bir aile bedeni değiş tokuşu ile uyanırlar ve aynı şeyin dünyanın diğer ucundaki bir ailenin başına geldiğini çabucak fark ederler; Bu yabancılar grubuna katılmalı ve vücut değişimini nasıl geri alacaklarını belirlemeliler.”

What’s on Netflix’e sağlanan ek bir özet, arsanın derinliklerine iniyor:

Walker’lar beş kişilik bir çekirdek ailedir: Anne Jess, Baba Bill, 16 yaşındaki kızı CC, 14 yaşındaki oğlu WYATT ve 2 yaşındaki kızı Mia. Ancak Griffith Park Planetaryumu’nda gizemli bir olay meydana geldiğinde, nükleer elementler ayrılır ve yeniden birleşir; Jen’in zihni CC’nin vücudundayken (ve tam tersi), Bill’in zihni WYATT’ın vücudundadır (ve tam tersi). CC ve Wyatt, yetişkinlik (sorumluluklar, yetenekler, korkular, hırslar) olan inanılmaz derecede karmaşık dünyada gezinmeye çalışırken, Jen ve Bill inanılmaz derecede karmaşık geçiş ayinleri ağında (zorbalık, futbol oyunları, müzik, partiler, vb.) romantizm) genç olmakla gelen, dört kişilik kişiliklerini feci bir şekilde yeniden birleştiren büyüyü geri almak için mücadele olarak…”

Film, şunlara dayanmaktadır: anne için uyku saati Amy Krouse Rosenthal tarafından yazıldı ve LeUyen Pham tarafından çizildi. 32 sayfalık çocuk kitabı 2010 yılında yayınlandı.

anne için uyku vakti kitap kapağı netflix


Netflix’te prodüksiyon ne zaman başlayacak? aile izni?

İlk duyurudan bu yana uzun süren gelişimin ardından öğrendik ki, filmin çekimleri Aralık 2022’de başlayacak (önceki raporlar çekimlerin Ekim 2022’de başlayacağını öne sürse de). Çekimler Mart 2023’e kadar devam edecek.

filme almak aile izni Los Angeles, California’da gerçekleşecek olan proje, Şubat 2022’de Kaliforniya Film Komisyonu’ndan da vergi hibesi alacak.

Jennifer Garner Vergi kredisinden bahsetmişken., dedi ki: “Bir oyuncu, yapımcı ve anne olarak, yerel olarak film çekmenin benim ve bu sektördeki diğer aileler için ne anlama geldiğini abartmak imkansız. Burada, California’da kariyerimin en iyi ekip üyelerinden bazılarıyla çalıştığım için şanslıyım ve bu projede yerel ekip arkadaşlarımdan bazılarıyla yeniden bağlantı kurmayı dört gözle bekliyorum.”

görmek için sabırsızlanıyor musun aile izni Netflix’te mi? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

kaynak bağlantısı