Netflix Orijinal Filmi ‘Break’ Aralık 2022’de

Aralık 2022'de netflix'ten ayrılmak

Ara – Resim: Netflix

Fransa kökenli bir başka Netflix orijinali Aralık 2022’de tüm dünyada Netflix’ten ayrılacak. Bu sefer komedi filmi, Kırmak.

Marc Fouchard filmin yönetmeni ve yazarı olarak görev yaptı ve o zamandan beri 2020’lerin yönetmenliğini yaptı. dünyanın dışında (ordövr).

Filmin oyuncu kadrosunda Camille Japy, Christophe Reymond, Hassam Ghancy, Kevin Mischel, Maxime Pambet, Sabrina Ouazani ve Slimane vardı.

Netflix, filmi ilk olarak 18 Temmuz 2018’deki ilk gösteriminin ardından Fransa dışındaki tüm bölgelerde 3 Aralık 2020’de ekledi. Film bugüne kadar yalnızca Başlık için şu anda mevcut olan VOD seçenekleri.

Komediye bir dönüş yapmaya karar verirseniz şunları bekleyebilirsiniz:

“Ciddi bir kazanın ardından Lucie, kendini bir dansçı olarak yeniden keşfetmeye çalışır ve kendi güvensizlikleriyle mücadele eden yetenekli bir b-boy Vincent ile tanışır.”

Netflix’te izlemek için son gün 2 Aralık, asıl kaldırmanın 3 Aralık 2022 olması planlanıyor. Bu, Netflix’in uzun metrajlı film için yalnızca iki yıllık bir lisans aldığı anlamına geliyor.

netflix sayfası 3 aralık 2022'de çıkıyor

Netflix sayfasındaki yayından kaldırma bildirimini kırın

Şimdiye kadar hizmetten ayrılan diğer Fransız orijinalleri şunları içerir: esrar Y gişe rekortmeni.

Bu, başka bir Fransız Netflix orijinali ile karıştırılmamalıdır, Dinlenme. Bu dizinin iki sezonu Aralık 2021’e kadar Netflix’te Orijinal Netflix olarak kaldı ve ironik bir şekilde hala Netflix Fransa’da yayınlanıyor, ancak Netflix Orijinali olarak değil.

Şu anda hizmetten Aralık 2022’de ayrılmaya ayarlanmış diğer tek Netflix orijinali değil. mutlu ailemBaşka bir Netflix orijinal uluslararası yayınının da çıkması planlanıyor.

Netflix’in kaldırılmasıyla ilgili en kapsamlı kapsama alanı için, Aralık 2022’de Netflix ABD için planlanan tüm kaldırma işlemlerini burada listelediğimiz bir sonraki Netflix bölüm gezimiz için bizi izlemeye devam edin.

kaynak bağlantısı