Outlander’ın 6. ve 7. sezonları ne zaman Netflix’te olacak?

Outlander, 6. Sezon için Netflix'in Çıkış Tarihini Belirledi

Outlander – Resim: Starz/Sony Pictures Television

yabancı 6. sezon, yedinci sezonuyla birlikte önümüzdeki iki yıl boyunca dünyanın çoğu bölgesinde Netflix’te olacak veya olacak. İşte Netflix’in tam sürüm programı yabancı sezon 6 ve 7.

Sony Pictures Television tarafından dağıtılan, yabancı 2014’ten beri yayında olan bir Starz Original. En son sezonu olan 6. Sezon 8 bölümden oluşuyor ve 6 Mart ile 1 Mayıs 2022 arasında yayınlandı (bu tarihi daha sonra hatırlayın). Seri hala bir dev. ve yedinci sezon henüz onaylanmamış olsa da, bir prequel serisi yolda.

Fantastik diziler sıklıkla karşımıza çıkıyor. Netflix En İyi 10 dünya çapında, çoğu Netflix bölgesi şovu yayınlıyor, ancak farklı kapasitelerde.

altıncı sezonu yabancı Claire ve Jamie’nin kolonyal Amerika’da hayatın imtihanları ve sıkıntıları arasında gezinirken sevdiklerini korumak için verdikleri mücadelenin devamını görüyor.


Ne zaman yabancı Netflix Kanada, Avustralya ve diğer bölgelerde olmak ister misiniz?

Birçok Netflix bölgesi haftalık Outlander Sezon 6 bölümleri aldı ve sonuç olarak tüm bölümler şu anda yayınlanıyor. Bu bölgeler şunları içerir:

 • Belçika
 • Fransa
 • Hindistan
 • Malezya
 • Japonya
 • Hong Kong
 • Polonya (Netflix Orijinal Markası Yok)
 • Güney Kore
 • Singapur

Diğer büyük Netflix bölgelerinin çoğu, Yabancı, ancak Netflix orijinali olarak etiketlenmemiştir. Bu vakaların çoğunda, yerel bir dağıtımcı programı yayınlar ve ardından Netflix’e doğru yol alır.

Gösterinin haftalık bölümlerini almayan bölgeler şunlardır:

 • Hollanda
 • Avustralya
 • Arjantin
 • Brezilya
 • Güney Afrika
 • Meksika
 • İsveç

Bu bölgelerdeki yeni sezonlar, genellikle dizinin ilk gösterimlerinden tam bir yıl sonra gelir. Örneğin 5. Sezon, 17 Şubat 2021’de Netflix Avustralya’ya geldi. Dizi, 16 Şubat 2020’de yeni bölümler yayınlamaya başladı.

6. sezon için durum buysa, 6 Mart 2023 civarında yukarıda listelenen diğer bölgelerde düşmesini bekliyoruz.

Kanada’da Sezon 5 yaklaşık 11 ay önce eklendi, bu nedenle 2022’nin sonlarında veya 2023’ün başlarında gelmesini bekleyebilirsiniz.

Bu bölgelerden bazıları yeni sezonu önceki listeden çok daha geç alacak, bu yüzden bir gözünüz bu bölgelerde olsun. Daha fazla bilgi için Netflix’in son bölümü.


Ne zaman yabancı 6. sezon ABD’de Netflix’te mi olacak?

İsrail ve ABD nihayet Mayıs 2022’de beşinci sezonu aldı.

Daha önceki programlarda da belirttiğimiz gibi yabancıNetflix ABD yeni sezonları alıyor yabancı Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınlanmayı bitirdikten tam iki yıl sonra. Bu muhtemelen görmeyeceğimiz anlamına geliyor 6. sezon yabancı 1 Mayıs 2024’e kadar Netflix ABD’de.

outlander 6. sezon netflix us

Outlander – 6. Sezon – Galeri


Ne zaman yabancı 7. sezon Netflix’te olacak mı?

Evet, yabancı yedinci sezon onayını aldı.

16 bölüm için geri dönecek ve temel alınacak Bir nefes kar ve kül Y kemikte bir yankı.

Dizinin 2023’e kadar yayınlanması beklenmiyor, yani Belçika, Fransa, Hindistan, Malezya, Japonya, Hong Kong, Polonya, Güney Kore veya Singapur’da yaşıyorsanız, 2023 boyunca haftalık bölümler alacaksınız. bölgeler büyük olasılıkla 2024’te alacak ve ABD’dekiler 2025’e kadar almayacak.

outlander 6. sezon netflix orijinalleri

Outlander 6. Sezon – Resim: Sony Pictures Television


Çünkü öyle değil yabancı Netflix İngiltere’de mi?

İletmeyen önemli bölgelerden biri yabancı herhangi bir kapasitede İngiltere’de Netflix’tir.

Bunun nedeni, yayın haklarının daha önce Amazon Prime Video’ya satılmış olmasıdır, burada gösteri yayınlandığı sırada yayınlanmaya devam eder.


Artı, son zamanlarda daha da iyi haberlerimiz vardı yabancı hayranlar. Bir dizi prequel sözde Starz için geliştirme aşamasında. Bunun Netflix’e benzer bir şekilde gelip gelmeyeceği bilinmiyor. StarzPlay dünya çapında büyürken, Starz onu oraya koymayı seçebilir, ancak bir hatırlatma olarak Sony, gösterinin nihai sahibidir.

görmek için sabırsızlanıyor musun yabancı netflix’te 6. sezon? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

kaynak bağlantısı